Kingdom hearts

مباحث مربوط به بازی های غیر استراتژیک در این قسمت قرار می گیرند
ارسال پست
نمایه کاربر
eilwia
مبتدی
مبتدی
پست: 12
محل زندگی: karaj
تماس:

Kingdom hearts

پست توسط eilwia »

سلام خوبین اومدیم با بازی kingdom hearts


اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های نقش آفرینی قدیمی و همچنین دنیای دیزنی باشید امکان ندارد که نام سری Kingdom Hearts به گوشتان نخورده باشد. این مجموعه در حالی که بیش از ۱۷ سال عمر دارد، شامل ۱۲ نسخه مختلف می‌شود که در میان این آثار، سبک‌های دیگر همچون کارتی و استراتژی نیز دیده می‌شود. اما به طور کلی طرفداران این مجموعه را با سبک نقش آفرینی و هک اند اسلش می‌شناسند. جدیدترین و دوازدهمین نسخه این سری یعنی Kingdom Hearts 3 بلاخره پس از گذشت ۶ سال از معرفی به دست سازنده و ناشر خود یعنی کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) منتشر شد.

این بازی در حالی که کاراکترهای قدیمی سری کینگدام هارتس را در خود جای داده است در آن سو با شخصیت‌های دوست داشتنی دیزنی یک حس متفاوت را به علاقه‌مندان القا می‌کند. این بازی با اینکه توانست با داستان بسیار بزرگش طرفداران قدیمی را خوشحال کند در آن سو از نظر گیم پلی و برخی مکانیزم‌ها می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد.

از آنجا که خط داستانی سری کینگدام هارتس از قدمت بالایی برخوردار است سازندگان سعی داشته‌اند داستان بازی Kingdom Hearts 3 را طوری خلق کنند که نه تنها بتواند طرفداران قدیمی را غافل‌گیر کند بلکه کاربران تازه‌وارد هم بتوانند رابطه عمیقی با کاراکترهای بازی برقرار کنند. سازندگان در این راستا در جریان بازی با نشان دادن صحنه‌های جداگانه از قسمت‌های قدیمی کاربران را با شخصیت‌های مثبت از سورا، کایری و ریکو گرفته تا چهره‌های منفی نظیر زهانورت آشنا می‌کند. این موضوع در حالی که یک اقدام بسیار جالب است اما در برخی از موارد می‌تواند تاثیر منفی روی روند بازی بگذارد. به طوری که در حین بازی شما با کات سین‌های بسیار طولانی که برخی از آنها حتی به ۲۰ دقیقه نیز می‌رسد روبرو می‌شوید که می‌تواند به جریان روان بازی آسیب وارد کند و حس خسته کننده‌ای به کاربران بدهد.

kingdom hearts 3

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که شخصیت پلید این سری یعنی Master Xehanort قصد دارد با کمک تیمی از کاراکترهای منفی سلاح قدرتمندی را خلق کند و با آن به دنیای کینگدام هارتس پایان دهد. سورا کاراکتر اصلی و یکی از نیرو‌های اصلی Key Wielders که در ابتدا متوجه می‌شود که قدرت کافی برای شکست دادن دشمنش ندارد در حین بازی با سفر در دنیاهای مختلف و ملاقات با شخصیت‌های مختلف سعی می‌کند خود را قوی کند. خط داستانی شخصیت‌های منفی دنیای دیزنی و کینگدام هارتس در انتها با یکدیگر سازگاری جالبی ایجاد می‌کنند که مهارت سازندگان در این راستا را به رخ می‌کشد.


ممنون که باما بودید تا بازی بعد بدرود
ارسال پست