مود pg 1220 برای total war attila

در این قسمت می توانید برای قرار دادن بازی یا مد در سایت درخواست دهید.
ارسال پست
shahryarsh19
تازه وارد
تازه وارد
محل زندگی: نیشابور

مود pg 1220 برای total war attila

پست توسط shahryarsh19 »

با سلام و خسته نباشید
این مود حجمش بالاست و فکر نمیکنم حالا حالا ها رو سایت قرار بگیره پس لطفا راهنمایی کنید که چطوری خودم دانلودش کنم
چون یه سری از فایلاش رو فقط میشه از استیم ورکشاپ دانلود کرد و هیچ سایت دیگه ای هم نداره
این مود عالیه و مهم ترین ویژگیش اینه که توش شهر ها کاملا ظاهر قرون وسطایی دارن در حالی که تو مد مدیوال کینگدوم شهر ها همون ظاهر بازی اصلی رو دارن
با تشکر
نمایه کاربر
mohammad
مدیر کل
محل زندگی: تهران
تماس:

Re: مود pg 1220 برای total war attila

پست توسط mohammad »

shahryarsh19 نوشته شده: پنج‌شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۲۳ ب.ظ با سلام و خسته نباشید
این مود حجمش بالاست و فکر نمیکنم حالا حالا ها رو سایت قرار بگیره پس لطفا راهنمایی کنید که چطوری خودم دانلودش کنم
چون یه سری از فایلاش رو فقط میشه از استیم ورکشاپ دانلود کرد و هیچ سایت دیگه ای هم نداره
این مود عالیه و مهم ترین ویژگیش اینه که توش شهر ها کاملا ظاهر قرون وسطایی دارن در حالی که تو مد مدیوال کینگدوم شهر ها همون ظاهر بازی اصلی رو دارن
با تشکر
سلام معمولا مد های با حجم بالا رو قرار نمیدیم ولی این مد چون نصبش سخت هست به زودی قرار میگیره.
نمایه کاربر
mohammad
مدیر کل
محل زندگی: تهران
تماس:

پست توسط mohammad »

shahryarsh19
تازه وارد
تازه وارد
محل زندگی: نیشابور

پست توسط shahryarsh19 »

mohammad نوشته شده: پنج‌شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۴۵ ب.ظ قرار گرفت: دانلود مد PG 1220 برای بازی Total War: Attila
ممنون از سایت عالیتون
من خودم تونستم دیشب با هزار بدبختی لینکاشو از توی یه سایت خارج از استیم پیدا کنم و نصبش کنم و الان هم دارم بازی میکنم
اگه کسی مشکلی تو اجرای این مود داره در خدمتم
ارسال پست