سریال کره ای حرکت به بهشت

مطالب طنز خود را می تونید در این بخش ارسال کنید
ارسال پست
ali5280
مبتدی
مبتدی
پست: 12
محل زندگی: rasht
تماس:

سریال کره ای حرکت به بهشت

پست توسط ali5280 »

سریال حرکت به بهشت : با جدیدترین سریال کامل K-Drama اصلی Netflix می توانیم یک اشک آور واقعی در دستان خود داشته باشیم. اگرچه انتظار نداریم که این سریال همان اثری را داشته باشد که از دیگر درام های معروف مانند Kingdom and Love Alarm دیده ایم ، اما قطعاً انتظار داریم میلیون ها طرفدار K-Dramas از سراسر جهان عاشق این سریال شوند.

در سریال حرکت به بهشت ، گیو رو ، مرد جوانی مبتلا به سندرم آسپرگر ، برای شغل تمیزکاری ضربه زدن به پدرش “حرکت به بهشت” کار می کند. هدف از تجارت این است که وسایل متوفی را که پس از مرگ آنها جا مانده اند ، ترتیب دهد. به زودی ، پدر خود Geo Roo درگذشت ، که عموی دور افتاده او Sang Goo را وارد زندگی او می کند. سانگ گو نگهبان Geu Roo می شود و زوج وظیفه دویدن Move to Heaven را با هم بر عهده می گیرند.

حرکت به بهشت یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی به کارگردانی کیم سونگ هو و نویسندگی یون جی ریون است که در سال ۲۰۲۱ پخش شد. این یک سریال اصلی نتفلیکس است که لی جی هون ، تنگ جون سانگ ، جی جین هی ، لی جه ووک و هونگ سونگ هی در آن بازی می کنند.

در سپتامبر ۲۰۱۹ ، گزارش شد که کیم سونگ هو مجموعه ای را برای نتفلیکس کارگردانی می کند ، داستان آن با الهام از مقاله “چیزهایی که پشت سر گذاشته” توسط کیم سع بول ، سابق “پاک کننده تروما” ساخته شده است.

فیلمبرداری سریال حرکت به بهشت
همانطور که عفونت ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 گزارش شد ، تولید Move to Heaven به همراه سایر نمایش های اصلی Netflix در اواخر آگوست 2020 متوقف شد. در 25 فوریه سال 2021 ، نتفلیکس برنامه های آینده و خط زمانی خود را برای پروژه های آینده از جمله حرکت به بهشت اعلام کرد. در 25 فوریه 2021 ، عکسهای جدیدی از مجموعه تلویزیونی منتشر شد.

امتیازات سریال حرکت به بهشت
Greg Wheeler از The Review Geek این مجموعه را در مقیاس 10 با 9 رتبه بندی کرد و اظهار داشت که این سریال پیام زیبایی است که از طریق شخصیت های منحصر به فرد منتقل می شود. ویلر با تمجید از اجرای Tang Jun-sang نوشت: “بازی Tang Joon-Sang هیچ چیز خارق العاده ای نیست …” او همچنین از موسیقی متن فیلم تمجید کرد و نوشت: “… موسیقی متن فیلم کاملاً بر روی نقطه است.

در پایان ، وی گفت: “با بازی عالی ، فصل های فشرده نوشته شده و نگاهی دقیق ، محترمانه و توانمند به مرگ ، Move to Heaven یک درام کره ای است که هوشمندانه نوشته شده و بی نظیر است.” وی خلاصه این مرور را چنین عنوان کرد: “… مطلقاً باید امسال تماشا کنید. فقط مطمئن شوید که یک بسته دستمال کاغذی آماده دارید تا آن اشک ها را بگیرد!”

منبع: https://www.plaza.ir/140102/391754/best ... ries-2022/
ارسال پست