راهنمای نصب چند واتساپ همزمان در کامپیوتر

هر مبحث دیگری که در طبقه بندی های دیگر فروم قرار نمی گیرد را در اینجا مطرح کنید
ارسال پست
atena
مبتدی
مبتدی
پست: 7
محل زندگی: تهران

راهنمای نصب چند واتساپ همزمان در کامپیوتر

پست توسط atena »

نصب دو واتساپ روی سیستم چگونه است؟ واتساپ امکانات زیادی ارائه می‌کند اما فعلا امکان ساخت دو اکانت در واتساپ کامپیوتر یا گوشی وجود ندارد. البته به‌طور رسمی. با استفاده از روش‌هایی می‌توانید واتس اپ دوگانه پی سی داشته باشید. در این مطلب ما با آموزش نصب دو واتساپ روی کامپیوتر همراه شما هستیم.

به‌تازگی زمزمه‌هایی در مورد اضافه شدن قابلیت استفاده از چند اکانت در واتساپ بر روی سیستم شنیده می‌شود و این احتمال وجود دارد در آینده نزدیک این ویژگی به واتساپ اضافه شود. قابلیتی که تلگرام مدت‌هاست آن را ارائه کرده است. با این حال تا زمان معرفی این ویژگی، باید برای نصب دو واتساپ روی سیستم، از روش‌های غیر رسمی استفاده کنید. اما چگونه واتساپ را دو بار کامپیوتر نصب کنیم؟ در این مقاله ، می‌توانید آمورش نصب دو اکانت واتساپ در پی سی را بخوانید.

نحوه نصب دو واتساپ بر روی کامپیوتر به چند روش مختلف است. در کامپیوتر می‌توانید از طریق نسخه دسکتاپ واتساپ و همچنین نسخه تحت وب آن به حساب خود متصل شوید. علاوه بر این امکان استفاده از واتساپ از طریق شبیه‌سازهای اندروید نیز وجود دارد. اما بهترین راه استفاده از مرورگر است. اما در هر مرورگر شما فقط می‌توانید 2 واتساپ به‌صورت همزمان داشته باشید.

برای ادامه مطالعه ادامه آموزش به لینک زیر مراجعه کنید.
ارسال پست