۷ تا بهترین برنامه ساخت کارت پستال شخصی شما

مطالب طنز خود را می تونید در این بخش ارسال کنید
ارسال پست
atena
مبتدی
مبتدی
پست: 7
محل زندگی: تهران

۷ تا بهترین برنامه ساخت کارت پستال شخصی شما

پست توسط atena »

در دوره فعلی که بیشتر مکاتبات ما به صورت دیجیتالی است ، این حس وجود دارد که کارت ها باعث جذابیت در برخی مناسبات می باشند. اکنون ، چه در حال ارسال کارت برای کسی در هر جای دنیا باشید و چه یادتان باشد که امروز تولد یکی از بهترین دوستان شما است ، می توانید در هر زمان با بهترین برنامه های ساخت و طراحی کارت پستال شخصی خود آن را برای هر کسی ارسال کنید.
در اینجا بهترین وب سایت ها و برنامه های ساخت کارت پستال شخصی شما برای مناسبت های خاص ارائه شده است.

۱. Adobe Spark

Adobe Spark خالق رسانه ای آنلاین است. می توانید از Spark برای موارد بسیار دیگری از کارتهای تبریک استفاده کنید. همچنین برای طراحی جزوه ها ، پوسترها و قالب های پست اینستاگرام و .. مناسب است.
Adobe Spark برای ساخت کارت پستال های سریع و آسان مناسب است. این در حالی است که برای طراحی شخصی که به بهترین وجه نیاز شما باشد ، بسیار عالی است. شما می توانید برای طراحی کارت فیزیکی از قالب ها استفاده کنید ، یا از آن برای ایجاد کارت ویزیت شخصی خود برای ذخیره و ارسال به عزیزان استفاده کنید.
از آنجا که Adobe Spark بر استفاده حرفه ای متمرکز است ، تعداد زیادی قالب قفل شده اند. به این ترتیب ، اگر تصمیم به استفاده از Spark دارید ، آماده باشید تا گزینه های پرداخت شده را برای دسترسی به گزینه های رایگان جابجا کنید.

۲. Canva

اگر می خواهید یک کارت پستال آزاد و حرفه ای ایجاد کنید ، Canva را امتحان کنید. این یکی از گزینه های جالب در این لیست امروز ما می باشد ، زیرا به شما امکان می دهد به جای تصویر ، کارت ایجاد کرده و آنها را به عنوان فیلم به اشتراک بگذارید.
برای ایجاد کارت سنتی می توانید از Canva استفاده کنید. با این حال ، قدرت واقعی آن در استفاده از فیلم ها در کارت های شما ناشی می شود. می توانید از فیلم های پیش ساخته ای که Canvas در کتابخانه خود دارد استفاده کنید یا یکی از موارد دلخواه خود را از روی دسک تاپ خود بارگذاری کنید. این باعث می شود یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن یک فیلم ویژه که مناسبت را محصور می کند ، داشته باشید.
وقتی کار ساخت فیلم خود را تمام کردید ، می توانید کارت خود را به صورت ویدیو یا gif دانلود کنید. هر کدام از گزینه ها را انتخاب کنید ، حتی در هر کلیپ صدا نیز پخش می شود.

۳. JibJab

اگر به دنبال یک برنامه ساخت کارت پستال هستید که کمی احمقانه است ، JibJab را امتحان کنید. جذابیت اصلی JibJab امکان بارگذاری چهره برای کارت های آنها است. نتیجه یک کارت خنده دار است که شما یا چهره دوست شما در آن شخصی سازی شده است.
ژنراتور کارت به طرز حیرت انگیزی قوی است. کارت مورد نظر خود را برای ارسال انتخاب می کنید ، سپس چهره افرادی را که می خواهید در آن ستاره دار شوید بارگذاری کنید. سپس JibJab به شما امکان می دهد ابزار jaw را تنظیم کنید ، بنابراین برنامه می داند که دهان صورت کجاست. و طراحی خنده داری را برای شما ایجاد می کند.

۴. Befunky

Befunky یک سازنده کارت دیجیتالی مفید است که روند کار را سرعت می بخشد. این برنامه با مجموعه ای از قالب های مختلف برای انتخاب به شما ارائه می شود. پس از انتخاب مدل ، می توانید متن آن را ویرایش کنید تا آن را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.
متأسفانه ، در حالی که Befunky مجموعه ای زیبا از قالب ها را در خود جای داده است ، در می یابید که اکثر آنها برای باز کردن قفل به یک برنامه پرداختی با قیمت ماهانه ۶.۹۹ دلار نیاز دارند.
Befunky همچنین به اجرای Flash احتیاج دارد که مرورگرهای امروزی در مورد اجرای آن مشکل دارند. به همین ترتیب ، شاید لازم باشد مراحل فعال کردن Flash در Chrome و مرورگرهای دیگر را یاد بگیرید .

۵. Smilebox

Smilebox ساخت کارت پستال را بسیار آسان می کند. می توانید یک الگوی متناسب با نیاز خود انتخاب کنید ، سپس به سرعت عکس ها را به طرح خود اضافه کنید. برای اینکه این حالت فوق العاده جذاب باشد ، در حالی که انیمیشن کارت به آرامی جزئیات را فاش می کند ، می توانید موسیقی را به کارت پستال خود اضافه کنید.

متاسفانه ، اگر می خواهید به صورت رایگان از آن استفاده کنید ، Smilebox بسیار محدود کننده است. شما فقط اجازه دارید ، طرح ایجاد شده خود را از طریق فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید ، و البته آرم Smilebox هم روی آن قرار دارد. با این حال ، اگر شما مایل به پرداخت برنامه نسخه حرفه ای هستید ، Smilebox برای هر مناسبت می تواند منبع خوبی برای کارت های حرفه ای باشد.
به دلیل شخصی سازی ، سهولت استفاده یا ارسال سریع آنها ، کارتهای دیجیتال راهی مفید برای جشن ها یا یک مناسبت هستند. اکنون می توانید از برخی بهترین وب سایت ها برای تهیه کارت شخصی خود استفاده کنید ، و می توانید یک یادبود یا رویداد را با سبک خاصی تبریک یا یادآوری کنید.
منبع: https://www.plaza.ir/139811/221294/best ... droid-ios/
ارسال پست