سریال یک خواستگاری کاری (A Business Proposal)

هر مبحث دیگری که در طبقه بندی های دیگر فروم قرار نمی گیرد را در اینجا مطرح کنید
ارسال پست
atena
مبتدی
مبتدی
پست: 7
محل زندگی: تهران

سریال یک خواستگاری کاری (A Business Proposal)

پست توسط atena »

سریال یک خواستگاری کاری (A Business Proposal) یکی از سریال های ساخت کره جنوبی است که از 28 فوریه 2022 پخش آن از اس‌ بی‌ اس و نتفلیکس آغاز شد و 5 آوریل 2022 به پایان رسید و جزء سریال های پربازدید در نتفلیکس بوده. این مجموعه تلویزیونی بر اساس وبتونی به همین نام ساخته شده است. البته برخی این سریال را با عنوان یک خواستگاری تجاری نیز می شناسند.
آن هیو سوپ، کیم سه جونگ، کیم مین کیو و سول این آه از بازیگران اصلی سریال هستند. کیم مین کیو در سال 2021-2022 در سریال جنجالی گل برفی در نقش جاسوس کره شمالی نقش قابل توجهی را ایفا نمود. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال یک خواستگاری کاری بپردازیم.
داستان سریال یک خواستگاری کاری
سریال خواستگاری کاری در مورد شین ها ری (کیم سه جونگ) است که به جای دوستش جین یونگ سو (سول این آه) به یک قرار بدون آشنایی قبلی می‌ رود که توسط پدر وی ترتیب داده شده ولی چون تمایلی به ازدواج ندارد از شین ها ری خواست کارهای عجیب بر سر قرار انجام دهد تا طرف مقابل از ازدواج ناامید شود. اما پسری که در قرار حاضر شده کانگ ته مو (آن هیو سوپ) مدیر عامل شرکت هاری است. پس از آن اتفاقاتی رخ می دهد که شین ها ری را مجبور به کارهای دیگری می کند.

هیو سوپ و سه جونگ برای این کمدی عاشقانه با یکدیگر همکاری می‌کنند که درباره یک کارمند اداری است که به جای دوستش با مدیر عامل شرکتش به قرار ملاقاتی بدون شناخت قبلی می‌رود و مشکل از جایی شروع می‌شود که این مدیرعامل بخاطر پدربزرگش تصمیم می‌گیرد با اولین کسی که سر قرار می‌بیند ازدواج کند تا راحت شود. این داستان برای اولین بار توسط نویسنده هه هوا Hae Hwa به عنوان یک رمان وب در سال 2017 منتشر شد و در سال 2018 به صورت وبتون درآمد. قبلاً اعلام شده بود که KakaoPage قرار است این داستان را به صورت یک درام اقتباس کند.
هیو سوپ چندی پیش در سریال تاریخی عاشقان آسمان سرخ نقش یک نابینا را به تصویر کشید و حالا در این سریال جدید طنز کره ای 2022 نقشی کاملا متفاوت را برای بازی کردن انتخاب کرده است و طرفدارانش مشتاقانه منتظر او هستند. شما هم منتظر این عنوان از جدیدترین سریالهای کره ای هستید؟
منبع: https://www.plaza.ir/140102/391754/best ... ries-2022/
ارسال پست