چگونه بهترین افزونه های وردپرس را برای سایت پیدا کنیم؟

هر مبحث دیگری که در طبقه بندی های دیگر فروم قرار نمی گیرد را در اینجا مطرح کنید
ارسال پست
ali5280
مبتدی
مبتدی
پست: 12
محل زندگی: rasht
تماس:

چگونه بهترین افزونه های وردپرس را برای سایت پیدا کنیم؟

پست توسط ali5280 »

امروزه هر نوع افزونه ای را که می خواهید می توانید خیلی ساده تنها با یک سرچ پیدا کنید. اما تمامی افزونه های ارائه شده دارای کیفیت مطلوبی نمی باشند و می توانند به وب سایت وردپرسی شما آسیب وارد کنند. به ههمین دلیل نکاتی وجود دارد که قبل از خرید و دانلود افزونه وردپرس فارسی و انگلیسی بهتر است نسبت به آنها آگاهی داشته باشید.

نیاز وب سایت خود را پیدا کنید

مهمترین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که نیاز دقیق وب سایت خود را شناسایی کنید. شما باید تصویری واضح از نوع افزونه های وردپرس در ذهنتان داشته باشید و بدانید که قصد دارید چه ویژگی به سایتتان اضافه کنید.

رتبه ها، نظرات و نصب های فعال افزونه را بررسی کنید

قبل از تصمیم گیری برای خرید افزونه وردپرس فارسی یا انگیسی برای وب سایت خود، باید در مورد رتبه بندی افزونه، بررسی و تعداد نصب فعال افزونه آگاهی داشته باشید. می توانید رتبه بندی افزونه های رایگان را در نوار کناری مخزن وردپرس پیدا کنید. هر افزونه دارای رتبه بندی ستاره ای از 1 تا 5 می باشد.1 نشان دهنده کمترین ستاره و 5 نشان دهنده بالاترین رتبه بندی ستاره ای می باشد. اگر قصد خرید افزونه ورد پرس فارسی یا انگلیسی پرمیوم را دارید می توانید می توانید دیدگاه ها و نظرات کاربران، تعداد فروش افزونه و رتبه بندی ستاره ای افزونه را در سایت ها مشاهده نمائید.

نظرات کاربران به شما کمک می کند تا از نقاط قوت یا ضعف افزونه مطلع شوید. مطالعه کامل نظرات کاربران به شما در انتخاب افزونه مناسب کمک می کند.

به روز رسانی و سازگاری

پلاگین وردپرسی که به طور مرتب به روزرسانی نمی شود، می تواند برای وب سایت شما خطرناک باشد. لازم است افزونه ها به طور منظم به روزرسانی شوند تا از سازگاری آن با وردپرس اطمینان حاصل شود. می توانید تاریخ های بروزرسانی افزونه ها را در صفحات توضیح افزونه به طور دقیق مشاهده کنید.
منبع: https://wpnovin.com/product-category/wp-plugins/
ارسال پست