جنگ های صلیبی

در این بخش می توانید به معرفی بازی های استراتژیک بپردازید
ارسال پست
نمایه کاربر
eilwia
مبتدی
مبتدی
پست: 12
محل زندگی: karaj
تماس:

جنگ های صلیبی

پست توسط eilwia »

سلام امروزه از بین گیمر ها کمتر کسی است که نام بازی های استرانگ هولد یا قلعه را نشنیده باشد. هر کدام از عناوین بازی های قلعه توانسته اند به چنان محبوبیتی دست یابند که خود تعریفی از بازی استراتژیک شده اند. اما یکی از برترین بازی های سبک استراتژیک جنگ های صلیبی، نسخه قلعه: جنگ های صلیبی است که در زمان انتشار خود غوغایی به پا کرد. این بازی جزء محدود بازی هایی است که از استیم نمره 10 از 10 را گرفت. در این بازی به سرزمین مقدس سفر می کنید و باید با دشمنان خود نبرد کنید. شما در بخش داستانی این بازی می توانید در سری جنگ های متفاوتی شرکت کنید که از جنگ های صلاح الدین ایوبی تا جنگ های ریچارد شیردل را شامل می شود. اما بخش جنگ های صلیبی بخش اصلی این بازی را تشکیل می دهد. در این بخش باید 50 مرحله متفاوت را طی کنید که هر مرحله سخت از مرحله قبل می شود.
البته در آپدیت های این بازی 30 مرحله دیگر نیز اضافه شده است و مجموعا 80 مرحله را باید طی کنید. شما در این بازی در نقش لرد یک قلعه عمل می کنید. باید قلعه خود را مستحکم کرده و برای مردم خود غذا تهیه کرده و برایشان کار ایجاد کنید. البته وظیفه بسیار مهم دیگری نیز دارید که آن جمع آوری ارتش و حمله به قلعه های دیگر و فتح آنهاست. شما در این بازی می توانید انواع سربازان صلیبی یا عرب مسلمان را انتخاب کنید حتی می توانید لرد خود را یک اروپایی مسیحی یا یک مسلمان انتخاب کنید. این بازی چنان زیبا ساخته شده است که توضیح درباره همه چیز آن از فرصت این مقاله خارج است و به نظر میرسد تنها با ارجاع به همان جمله که گفتیم این بازی نمره 10 را از استیم گرفته است و دانستن اینکه هنوز این بازی یکی از پر طرفدار ترین بازی های آنلاین و حتی آفلاین جهان است، متوجه می شویم با یکی از بهترین بازی های استراتژیک سر و کار داریم.
ممنون که همراه بودین خدافظ
sarafarahi
تازه وارد
تازه وارد
پست: 1
محل زندگی: تهران

Re: جنگ های صلیبی

پست توسط sarafarahi »

معرفی بهترین بازی های جنگ های صلیبی

دوره جنگ‌های صلیبی از نظر تاریخی اهمیت زیادی دارد؛ به همین خاطر فیلم‌ها و بازی‌های بسیاری هم درباره همین دوران ساخته شده‌اند. بازی‌های استراتژی و تاکتیکی که معمولا به وقایع مهم تاریخی اشاره دارند، از دوران جنگ‌های صلیبی به عنوان یک موضوع جذاب استفاده می‌کنند. اما در سایر سبک‌ها نیز بازی‌های درخشانی با محوریت شوالیه‌های صلیبی و نبردهای آنها ساخته شده است. در این مقاله قصد داریم بهترین بازی های جنگ های صلیبی را معرفی کنیم.

معرفی بهترین بازی های جنگ های صلیبی
 • بازی Kingdom Come: Deliverance
  بازی The First Templar
  بازی Knights of the Temple: Infernal Crusade
  بازی Chivalry: Medieval Warfare
  بازی Ancestors Legacy
  بازی Dante’s Inferno
  بازی Crusader Kings III
  بازی Medieval II: Total War
  بازی Stronghold: Crusader
  بازی Assassin’s Creed
ظر شما درباره بازی های جنگ های صلیبی چیست؟ کدام یک از بازی‌های فهرست ما را تجربه کرده‌اید؟
اسمارت پارکینگ ارائه دهنده خدمات پارکینگ هوشمند
ارسال پست