معرفی بازی Mount & Blade: Warband

در این بخش می توانید به معرفی بازی های استراتژیک بپردازید
ارسال پست
نمایه کاربر
Alireza.Sh
مدیر کل
پست: 72
محل زندگی: اهواز

معرفی بازی Mount & Blade: Warband

پست توسط Alireza.Sh »

Mount & Blade: Warband در سال 2010 توسط استودیو TaleWorlds Entertainment واقع در ترکیه که در آن زمان ناشناس به حساب می‌آمد، منتشر شد و به سرعت طرفداران فراوانی را به دلیل گیم‌پلی بسیار گسترده و محیط باز خود به دست آورد. گیم‌پلی که به بازیکنان اجازه می‌داد به صورت آزادانه اهداف موردنظر خود را انتخاب کنند. در این بازی شما می‌توانید مزدور، راه زن، ژنرال و حتی یک پادشاه باشید. همچنین مبارزات گسترده بازی از زاویه دید اول شخص و سیستم مبارزات تن به تن پیشرفته بازی از دیگر عوامل منحصر به فرد شدن این عنوان در میان دیگر عناوین هم سبک بود .

توضیحات تکمیلی :

در بازی Mount & Blade: Warband بازیکنان می‌توانند گیم‌پلی کاملا محیط باز و نقش آفرینی این عنوان را که در یک سناریو خیالی در قرون وسطا رخ می‌دهد مشاهده کرده و لذت ببرند. افراد می‌توانند به لطف گیم‌پلی غیر خطی بازی مسیر حرفه خود را مشخص کرده و اهداف خود را در آزادی تمام تعیین کنند. مبارزات قرون وسطای واقعی نیز در بازی به صورت مبارزاتی بر مبنای مهارت و کاملا چالش برانگیز حضور دارند. نه تنها فکر استراتژی برای نبردهای کوچک یا نبردهایی در مقیاس بالا نیاز است، بلکه بازیکنان بایستی در زمینه استفاده صحیح از طیف گسترده‌ای از انواع سلاح‌های نزدیک و دورزن موجود در قرون وسطا مهارت پیدا کنند.

بازی Mount & Blade: Warband یک نقشه جهان بسیار بزرگ را به همراه سیستم خلق و ارتقای شخصیت ارایه می‌دهد. همچنین بازیکنان می‌توانند در حالت‌های چندنفره به نبرد با حداکثر 32 بازیکن دیگر بپردازند.

ویژگی‌ها

نقش آفرینی کاملا محیط باز: در این بازی که در یک سناریو قرون وسطایی برگفته از تاریخ واقعی رخ می‌دهد، تصمیمات و رفتار بازیکن سرنوشت وی را رقم خواهد زد. افراد می‌توانند به لطف گیم‌پلی غیر خطی بازی مسیر حرفه خود را مشخص کرده و اهداف خود را در آزادی تمام تعیین کنند.
نقشه جهان بسیار بزرگ: امکان شروع بازی در چندین منطقه مختلف و قاره‌های جنگ زده به همراه رقبای مختلف وجود دارد که هر یک دارای مهارت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند.
مبارزات قرون وسطایی واقعی: در چالش و پیچیدگی و مبارزات مبنی بر مهارت، بازیکنان می‌توانند ویزگی‌های خود را با به کار گیری آن‌ها در نبرد بهبود بخشند. نبرد روی زمین یا روی اسب در جریان بوده و بازیکنان در در طیف گسترده‌ای از سلاح‌های نزدیک و دورزن موجود در قرون وسطا مانند شمشیر، سپر، نیزه، کمان، کمان زنبورکی و سلاح‌های پرتابی مهارت پیدا می‌کنند.
قابلیت شخصی‌ سازی وسیع شخصیت: چندین سوال تعین کننده مهارت موجب خلق یک زمینه شخصی برای شخصیت‌ها می‌شود. همچنین بازیکنان می‌توانند ظاهر خود را در جزئیات گسترده با استفاده از ویرایش صفت‌هایی مانند ویژگی‌های چهره، جنس و سن سفارشی کنند.
درگیری‌های کوچک و نبردهایی در مقیاس عظیم: بازیکنان می‌توانند مناطق مختلف را محاصره کرده و قلعه‌هایی را به تصرف خود در آورند. همچنین جهت توسعه استراتژی‌های نبرد با نیروهایشان تجربه کسب کنند. این نیروها با استفاده از استخدام داوطلبان محلی و مزدوران یا به دست آوردن همراهانی وفادار در طول بازی تشکیل می‌شوند. زندانیان جنگی نیز می‌توانند به استخدام ارتش درآمده و حتی در ازای خون بها مبادله شوند.
پیشرفت شخصیت: بازیکنان می‌توانند ارزش و اعتبار خود را نزد بزرگان افزایش داده و از طریق ازدواج به وراثت اموال آن‌ها برسند.
بخش چندنفره آنلاین: تا 32 بازیکن می‌توانند بر علیه یکدیگر در نبردهای آنلاین چندنفره به مبارزه بپردازند.

گالری تصاویر بازی :

امیدوارم استفاده ی مفید رو برده باشید شاد و پیروز باشید یاعلی
رمز فایل‌ها: strategicclub.ir

:ymdevil: Another one bites the dust... :ymdevil:
ارسال پست