معرفی بازی موبایل Vainglory

در این بخش می توانید به معرفی بازی های استراتژیک بپردازید
ارسال نوشته
نمایه کاربر
mohammad
مدیر کل
نوشته: 20
محل زندگی: تهران
تعداد تشکر ها: 4 بار
تعداد تشکر های دریافتی: 8 بار
تماس:

معرفی بازی موبایل Vainglory

نوشته توسط mohammad » جمعه 2 اسفند 1398, 3:06 am

دوستان با عرض سلام

باید بگم که من خودم یکی از اولین کسایی هستم که وقتی بازی vainglory اومد نصب کردم...بازی PvP هستش مودهای مختلفی داره که محبوب ترینشون در بین پلیرها 5v5 و 3v3 است. اوایل بازی با 4 تا هیرو اصلی اومد و الان اگه درست بگم نزدیک به 56 تا هیرو با قابلیت های مختلف و هیجان انگیز داره با اسکین های زیبا برای هر هیرو. برای بازی با هر کدوم از شخصیت ها باید تمرین زیادی داشته باشین تا بتونین بهترین نقش و برای هم تیمی هاتون داشته باشین.

در بازی سه نقش اصلی وجود داره که شامل

کاپیتان ( که میتونه تانک یا هیلر باشه)
لین: هیروهایی هستن که در مسیر های اصلی پلی میدن و باید کریستال سنتر حریف و نابود کنن
و جنگل یا jungler : که باید مانستر های درون جنگل و بکشن و سریع لول اپ کنن و ایتم هاشون و بخرن و درون مبارزات شرکت کنند و kill بگیرن

شما در اول بازی به جز یکی، دوتا مود بازی از لول 1 شروع میکنین و تا لول 12 اپ میکنین. هر هیرو سه تا قابلیت داره (دوتای اول معمولی و اخری ult هیرو هست که از لول 6 میتونین بازش کنین) که با هر لول اپ میتونین بازش کنین و حداکثر معمولیا رو تا 5 بار و ultimate و 3 بار میتونین قوی کنین.

در این بازی شما باید ایتم بندی کنید!
بله با توجه به نقشی که درون بازی انتخاب میکنین (Capitan, lane, jungler ) و با توجه به خود هیرو سه نوع ایتم weapon که مربوط به damage هست که خود هیرو میده... Crystal که باعث میشه قدرت های هیرو قوی تر بشه، و defense که هم جون هیرو رو بیشتر میکنه و اکثرا کاپیتان ها این ایتم هارو میبندن

توی بازی ویدیو های مربوط به هر هیرو برای معرفی اونا هست

4 نوع واحد پولی مختلف داره که باهاشون میتونین اسکین ها و صندوقچه هارو بخرین و میتونم بگم نیاز به استفاده از پول واقعی درون بازی ندارید.

بازی در این سبک یکی از بهترین هاست و بنظر من در بین دیگه بازیهای تو این سبک بهترین گرافیک و داره.
تصاویر بازی
Show
ss_0e87f5308ee5e4568424c06911a1cbc20ee2233e.1920x1080.jpg
ss_0e87f5308ee5e4568424c06911a1cbc20ee2233e.1920x1080.jpg (699.5 کیلو بایت) مشاهده 1104 مرتبه
vainglory.jpg
vainglory.jpg (351.1 کیلو بایت) مشاهده 1104 مرتبه
vainglory-gameplay.jpg
vainglory-gameplay.jpg (109.53 کیلو بایت) مشاهده 1105 مرتبه
پ. ن: با تشکر از پوریا که این معرفی رو در گروه تلگرام استراتژیک کلاب ارسال کردن.

ارسال نوشته