اطلاعیه مهم: لطفا توجه داشته باشید فروم تازه تاسیس بوده و ممکن است دارای مشکلات متعددی باشد. ما هر روز در حال بروزرسانی هستیم. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

Welcome to فروم وبسایت استراتژیک کلاب

به فروم وبسایت استراتژیک کلاب خوش آمدید. برای دسترسی کامل به فروم و همچنین شرکت در نقد و بررسی ها و ارسال نظرات، ثبت نام کنید. ثبت نام آسان بوده و وقت زیادی از شما نمی گیرد. همین الان ثبت نام کنید و به تمامی امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید!

قوانین

با سلام
قوانین فروم به شرح زیر می باشد، خواهشمندیم قوانین را کامل مطالعه کرده و از آنها پیروی کنید.

1-قوانین کلی:
1*1-استفاده از الفاظ رکیک، توهین، بحث های مذهبی، سیاسی و ... ممنوع است.
1*2-ایجاد تاپیک های تبلیغات، امضای تبلیغاتی، آواتار تبلیغاتی، استفاده از چت روم به عنوان مکانی برای درج تبلیغات ممنوع می باشد.
1*3-استفاده از تصاویر تمسخر آمیز نسبت به افراد و بازی ها(و حتی شخصیت های بازی) ممنوع است. همچنین استفاده از تصاویر توهین آمیز و غیر اخلاقی ممنوع است.
1*4-مناسب ترین انجمن را برای ارسال تاپیک خود انتخاب کنید.(در غیر این صورت ممکن است تاپیک شما حذف شود.)
1*5-عنوان تاپیک خود را مناسب و درست انتخاب کنید. نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند. همچنین از درج تیترهایی مانند(مهم، تروخدا، کمک، سریع، کمک کنید و ...) بپرهیزید.

2-قوانین پروفایل کاربری:
2*1-استفاده از تصویر و متن غیراخلاقی، مذهبی، توهین آمیز ممنوع در پروفایل و امضا می باشد.
2*2-استفاده از لینک تبلیغات، متن تبلیغات، درج تبلیغات در پروفایل و امضا ممنوع می باشد.

3-قوانین تاپیک گذاری:
3*1-لطفا در بخش مربوطه، تاپیک خود را ارسال کنید.
3*2-در روز فقط 1 بار حق بالا آوردن تاپیک خود را دارید. بیشتر از این مقدار اسپم محسوب شده و اخطار داده می شود.
3*3-از بحث مربوط به تاپیک پیروی کنید و اسپم و متن بی ربط ارسال نکنید.

 

وبسایت استراتژیک کلاب

وبسایت استراتژیک همان چیزی است که طرفداران استراتژیک مدت ها به دنبال آن بوده اند. یک وبسایت پر از بازی های استراتژیک به همراه نقد و بررسی، معرفی و لینک دانلود بازی. حتما از وبسایت ما بازدید کنید.

درباره فروم وبسایت استراتژیک کلاب

پس از احداث وبسایت، به فکر این افتادیم تا یک جمع بهتر برای استراتژیک دوستان درست کنیم. جایی که بتونن اونا هم فعالیت گسترده ای داشته باشن و به معنای واقعی کلاب طرفداران بازی استراتژیک باشه. پس از مدتی، این فروم احداث شد. با کلی آرزو و امید! به فروم استراتژیک کلاب خوش آمدید. حتما قوانین فروم را مطالعه کنید